Logo Legnica24h.pl
Reklama
Allatonce jaworska hurtownia wielobranżowa
Collegium Witelona

Udane mistrzostwa kraju legnickich łuczników. Dwa złote medale i brąz

Dwa złote medale i jeden brązowy zdobyli łucznicy OSŁ Strzelec Legnica podczas mistrzostw Polski w łukach bloczkowych i barebow (łuki gołe), które odbyły się w naszym mieście w miniony weekend (5-6 sierpnia).

© Materia??y prasowe / UM Legnica

Zawody rozegrano na strzelnicy przy ul. Radosnej.

Złoto w kategorii łuków bloczkowych wywalczyli – indywidualnie Krzysztof Gorczyca oraz drużyna pań w składzie: Monika Sosnowska, Katarzyna Szałańska, Magdalena Zakrawacz. Natomiast brąz w mikstach zdobyli Magdalena Zakrawacz i Krzysztof Gorczyca.

W turnieju rywalizowało około stu zawodniczek i zawodników z całego kraju. Organizatorem był legnicki Ośrodek Sportów Łuczniczych Strzelec.

Już w najbliższy piątek (11 września) rozpoczyna się kolejna wielka impreza w naszym mieście – trzydniowe mistrzostwa Polski w łukach klasycznych. W legnickiej drużynie wystąpi nasz dwukrotny olimpijczyk Jacek Proć, który powraca do rywalizacji po kilkuletniej przerwie, spowodowanej zawieszeniem kariery.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.