Logo Legnica24h.pl
Reklama

Turniej Mistrzostw Europy U-17 w Legnicy

W dniach 21-27 marca br. na legnickim Stadionie Orła Białego rozegrany zostanie piłkarski turniej eliminacyjny Mistrzostw Europy w kategorii U-17, czyli do lat 17. Do Legnicy przyjedzie ok. 110 zawodników, trenerów, sędziów i działaczy.

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

W tej sprawie prezydent Tadeusz Krzakowski spotkał się dziś (22 stycznia) m.in. z przedstawicielami Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej, by omówić przygotowania i organizację tej prestiżowej imprezy.

Będzie to drugi etap rozgrywek z udziałem reprezentacji Polski, która zdaniem specjalistów ma bardzo poważne szanse na sukces w tych mistrzostwach. W Legnicy polscy młodzi piłkarze zmierzą się z reprezentacjami Gruzji, Macedonii i Irlandii. Nasza reprezentacja trenować będzie na obiektach w parku Miejskim. 

Wiceprezes DZPN Dariusz Machiński podkreślił, że zdaniem PZPN Legnica i jej obiekty piłkarskie dają gwarancję imprezy na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym. Przemawiają za tym chociażby bardzo dobre doświadczenia z przeprowadzonego właśnie tutaj w 2016 roku europejskiego Turnieju UEFA Region’s Cup.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Czy Miedź Legnica wywalczy awans do Ekstraklasy?
Tak (87%)
Nie (13%)
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.