Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Trzecie urodziny mini-zoo

Dzieci i dorosłych zapraszamy w niedzielę, 17 września (godz. 12.00-18.00), na urodziny legnickiego mini-zoo, założonego trzy lata temu (9 września) w ogrodach tematycznych, tuż przy palmiarni w parku Miejskim.

Fot. Materiał prasowy © materiał prasowy

To ulubione miejsce odpoczynku legnickich rodzin, w którym stworzono pełne kwiatów ogrody tematyczne z akcentami edukacyjnymi, wygodne strefy relaksu, zabaw dla dzieci i atrakcje gastronomiczne, a wszystko to w zacisznym otoczeniu malowniczej zieleni. 

Mini-zoo zamieszkuje w wolierach wiele gatunków egzotycznych ptaków, na czele z zawsze obleganym wybiegiem dla królewskich pawi. Można tam spotkać również żółwie, zaś w samej palmiarni – papugi, a nawet kalifornijskiego węża.

Opiekunowie mini-zoo, specjalnie na urodzinowe obchody, przygotowali bogaty program: malowanie twarzy i kamieni otoczaków, wiejską zagrodę z miniaturowymi królikami do przytulania i karmienia przez dzieci, przejażdżki na kucykach, urodzinowy tort dla gości, dmuchaniec do skakania, warsztaty plastyczne, zabawy z mydlanymi bańkami, zabawy taneczne oraz występy artystyczne Młodzieżowego Centrum Kultury.

Będą także konkursy z nagrodami: bieganie w workach, hokej na trawie, kosze z piłkami, celne rzucanie ziemniakami do skrzynek, konkurs dla mam - obieranie ziemniaków na czas, konkurs dla tatusiów - ubijanie piany na czas, przeciąganie liny, jedzenie świeżych krówek na czas, konkursy wiedzy o żyjących w minii-zoo zwierzętach, prelekcje i pokazy gadów prowadzone przez lekarza weterynarii.

Publiczność bawić będą: Fiona, Shrek i Ciastek. Wstęp wolny, a dla zwycięzców konkursów - liczne nagrody

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.