Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Trwa przedsprzedaż biletów na mecz Miedzi ze Stalą Mielec

Już w najbliższą środę o godz. 19.00 Miedź podejmować będzie na Stadionie im. Orła Białego dwukrotnych mistrzów Polski z Mielca. W Strefie Miedzi trwa przedsprzedaż biletów na to spotkanie.

Miedź kroczy w kierunku LOTTO Ekstraklasy. Fot. dolny-slask24h.pl © dolny-slask24h.pl

Stal Mielec aktualnie zajmuje dziesiątą pozycję w tabeli Nice 1 Ligi. Zespół z województwa podkarpackiego w meczach wyjazdowych odniósł 4 zwycięstwa, 3 razy zremisował i poniósł 7 porażek. Wyjazdowy bilans bramkowy Stali to 11-18. O tym, że mielczan lekceważyć nie wolno Miedź przekonała się jesienią, gdy przegrała ze środowym rywalem 0:1.

Przedsprzedaż biletów na ciekawie zapowiadający się pojedynek prowadzona jest w Strefie Miedzi na I piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w niedziele w godz. 10.00 – 20.00.

Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia na mecz do 5 osób (dwojga dorosłych opiekunów i trójki dzieci). W dniu meczu kasy stadionowe otwarte będą od godz. 17.00.

 

Cennik biletów na mecz ze Stalą Mielec:

PRZEDSPRZEDAŻ:
Trybuna A: 21 zł
Trybuna B: 19 zł
Trybuna C: 17 zł
Sektor rodzinny: 23 zł

W DNIU MECZU:
Trybuna A: 26 zł
Trybuna B: 24 zł
Trybuna C: 22 zł 
Sektor rodzinny: 28 zł

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.