Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Trwa dobra passa legnickiego taekwon-do

Zawodnicy Legnickiego Klubu Taekwon-do wywalczyli osiem medali podczas rozegranych w Rybniku 32. Mistrzostw Polski Seniorów.

Maciej Żuk zdobył złoty medal w konkurencji układów oraz brązowy w walkach do 70 kg © Materiały prasowe / UM Legnica

W zawodach kończących pierwszą cześć sezonu medale dla Legnicy zdobyli:

  • Maciej Żuk – złoty medal w konkurencji układów oraz brązowy w walkach do 70 kg,
  • Wioletta Hanisch – złoty medal w walkach pow. 75 kg,
  • Maciej Blicharski – srebrny medal w walkach do 85 kg,
  • Kamila Kolanowska – srebrny medal w walkach do 75 kg,
  • Magdalena Kisiel – brązowy w walkach do 56 kg,
  • Marcin Blicharski – brązowy medal w walkach do 78 kg,
  • Drużyna Męska – brązowy medal w układach drużynowych,

Mistrzostwa w Rybniku były ostatnim startem zawodników LKT Legnica przed wakacyjną przerwą. W najbliższych tygodniach ogłoszony zostanie skład Reprezentacji Polski na XXXIV Mistrzostwa Europy w Taekwon-do, które w dniach 10-13 października rozegrane zostaną w stolicy Bośni i Hercegowiny, Sarajewie. Ponownie w składzie kadry nie zabraknie zawodników z Legnicy.

Legnicki Klub Taekwon-do kończy pierwszą część sezonu krajowego z dorobkiem aż 18 medali mistrzostw Polski w trzech kategoriach wiekowych oraz 131 punktów w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego prowadzonego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Tegoroczne sukcesy zawodników z Legnicy  są efektem wieloletniego szkolenia sportowego, realizowanego przez Legnicki Klub Taekwon-do przy wsparciu finansowym ze strony Urzędu Miasta i Fundacji Polskiej Miedzi – podkreśla trener Łukasz Stawarz.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.