Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Tomasz Tułacz: Jest w nas troszeczkę rozczarowania

Opiekun Puszczy po porażce z Miedzią nie ukrywał rozczarowania z wyniku.

© Paweł Sasiela

Tomasz Tułacz: 

- Jest w nas troszeczkę rozczarowania, ale nie z postawy chłopaków. Dali tyle ile dzisiaj mieli, włożyli mnóstwo serca. Nie udało się zrealizować detali. W 1 minucie stracona bramka zmieniła nasze plany na spotkanie. Musieliśmy dokonać pewnej zmiany wariantów. Myślę, że nie rozczarowaliśmy swoją postawą. Zawodnicy do końca walczyli. Nie udało się, trudno. Mogę pogratulować zespołowi dojścia tak wysoko w pucharze. Byliśmy blisko sprawienia sensacji. Gratuluję Miedzi, życzę jej powodzenia. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.