Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Termomodernizacja Przedszkola nr 13

W 2017 r. Zarząd Województwa Dolnośląskiego przyznał Legnicy dofinansowanie unijne w wysokości 964.119,12 zł na termomodernizację Miejskiego Przedszkola nr 13 (ul. Wielkiej Niedźwiedzicy 14 A). Jest to przedszkole z grupami integracyjnymi.

© UM Legnica/ materiał prasowy

Prace budowlane przy tym obiekcie trwają już w pełni. Przed końcem roku zmodernizowane zabudowania powinny być gotowe. Pełna wartość inwestycji wyniesie 1.446.110,00 zł. W jej ramach przeprowadzane są m.in.: unowocześnianie instalacji co., ocieplanie ścian zewnętrznych i stropodachu warstwą izolacyjną oraz wymiana starej stolarki drzwiowej na nową. 

Termomodernizacja ograniczy emisję zanieczyszczeń do atmosfery, umożliwi cieplny komfort pomieszczeń, poprawi estetykę budynku i warunków zdrowotnych podopiecznych, zmniejszy też koszty ogrzewania i utrzymania obiektu. 

Projekt jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.