Logo Legnica24h.pl
Reklama

Tego nie można przegapić. Zespół Śląsk w Legnicy

W sobotę, 10 listopada, w hali widowiskowo-sportowej OSiR przy ul. Lotniczej wystąpi Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny.

© materiał prasowy

Zespół zaprezentuje wielki Koncert Jubileuszowy „A to Polska właśnie”, który oklaskiwało już 25 milionów ludzi na całym świecie. Początek o godz. 17.00.

„Śląsk” istnieje od 65 lat. Jest najlepszy w swojej dziedzinie. Znany, ceniony i lubiany na pięciu kontynentach promuje polską twórczość ludową i narodową.

Ponad stuosobowy zespół chóru, baletu i orkiestry wykona w Legnicy barwne i dynamiczne widowisko. W programie nie zabraknie żywiołowych tańców krakowskich i góralskich oraz wzruszających wykonań śląskiej „Karolinki” czy piosenki „Szła dzieweczka”.

Setki kolorowych kostiumów z wielu regionów Polski mienić się będą na scenie w blisko dwugodzinnym programie, opracowanym m.in. przez Stanisława Hadynę i Elwirę Kamińską. Zobaczymy bogaty wachlarz polskiego folkloru, efektownie prezentujący piękno naszej kultury. Zaprasza Legnickie Centrum Kultury serdecznie.

Bilety kosztują 85, 60 i 40 zł. Są dostępne w kasie Legnickiego Centrum Kultury (ul. Chojnowska 2, pokój 118, I piętro) oraz w Galerii Satyrykon (Rynek 36).

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.