Logo Legnica24h.pl
Reklama

Tęczowe Mosty w legnickim MCK

W piątek, 26 października o godzinie 10:00 w Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy odbędzie się Przegląd Działalności Artystycznej Osób Niepełnosprawnych „Tęczowe Mosty”.

© MCK Legnica

Organizatorzy: Urząd Miasta Legnicy, Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy, Warsztaty Terapii  Zajęciowej Caritas Diecezji Legnickiej.

Uczestnicy Przeglądu prezentują się w trzech konkurencjach: tanecznej, wokalnej i plastycznej. W przeglądzie biorą udział ekipy z Legnicy, Jawora i Lubina - w sumie 10 ośrodków.

Wszystkie ośrodki otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody. Po zakończeniu części konkursowej dla wszystkich uczestniczących w imprezie (zawodnicy, kibice i opiekunowie) przewidziany jest słodki poczęstunek.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.