Logo Legnica24h.pl
Reklama

Taksówkarz pod wpływem narkotyków

Legniccy policjanci zatrzymali 48-latka, który będąc pod wpływem narkotyków kierował taksówką. Grozi mu teraz kara do dwóch lat więzienia i zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Zdjęcie ilustracyjne © Materiały prasowe / PAP

Asp. Aleksandra Pieprzycka z biura prasowego dolnośląskiej policji poinformowała, że w ubiegły piątek na jednej z głównych ulic Legnicy funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji zatrzymali do kontroli drogowej taksówkarza.

Z uwagi na nienaturalne, nerwowe zachowanie policjanci nabrali przypuszczeń, że kierujący może być pod wpływem narkotyków, dlatego przeprowadzili badanie narkotestem. Wynik badania rozwiał wątpliwości mundurowych, okazało się bowiem, że taksówkarz był po użyciu środków odurzających z grupy amfetaminy i metamfetaminy” – przekazała policjantka.

Jak podkreśliła, na szczęście mężczyzna w tym czasie nie przewoził pasażerów. „To nie pierwszy taki czyn tego mężczyzny, w przeszłości też był zatrzymany za popełnienie tego samego przestępstwa” – dodała.

48-latek stanie przed sądem. Za kierowanie pod wpływem środków odurzających, może trafić do więzienia na dwa lata. (PAP)

Agata Tomczyńska

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.