Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Tablica opowie ci o jakości powietrza

Chcesz wiedzieć, jaka jest prognoza jakości powietrza? Sprawdź to na tablicy zamontowanej na budynku byłej szkoły medycznej przy ul. Witelona.

© materiał prasowy

Kolejna z tablic już niebawem będzie prezentowała prognozy w holu wydziału spraw obywatelskich UM w Akademii Rycerskiej. 

Z tablicy przy ul. Witelona możemy już dowiedzieć się, jakie powietrze będziemy wdychać np. za godzinę. Prognozy dotyczą dwutlenku azotu, pyłu zawieszonego (PM 10) i ozonu. O tym, że jest bardzo dobrze powie nam bardzo uśmiechnięta buźka. Jeżeli jest źle, mina będzie bardzo smutna. Strzałka skierowana w górę oznacza, że tendencja jest rosnąca, natomiast w dół, że malejąca. 

Projekt ten został zrealizowany we współpracy z Uniwersytetem Wrocławskim. Wpisuje się on w realizowaną w naszym mieście koncepcję smart city. 

Przypomnijmy, że o aktualnym stanie jakości powietrza w Legnicy możemy dowiedzieć się ze strony www.legnica.eu i z tablic zmiennej treści zainstalowanych nad ulicami: Witelona, Piłsudskiego i Wrocławską. 

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

ehh
ehh24 sierpnia 2017 o 21:16
po co wydawać pieniądze na takie rzeczy??? komu to potrzebne i do czego? co to zmieni?
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.