Logo Legnica24h.pl
Reklama
Allatonce jaworska hurtownia wielobranżowa
Collegium Witelona

Szczypiorniści Siódemki w olimpijskiej kadrze Dolnego Śląska i reprezentacji Polski

Dolnośląski Związek Piłki Ręcznej ogłosił skład reprezentacji wojewódzkiej, która wystąpi w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży 2020 w Zamościu.

Paweł Paterek, Siódemka Huras Legnica © Materia??y prasowe / UM Legnica

Reprezentacja Dolnego Śląska liczy 16 zawodników. Aż pięciu to gracze Siódemki Huras Legnica! Powołania otrzymali: Łukasz Szporko, Mateusz Krukiewicz, Jakub Minuczyc, Wiktor Socha i Adrian Cichoń. 10 września nasza kadra pojedzie do Zamościa, gdzie zostanie rozegrany turniej w ramach OOM 2020.

Z kolei w dniach 21-26 września br. młodzieżowa reprezentacja Polski (rocznik 2000 i młodsi) będzie pracować na zgrupowaniu w Dzierżoniowie. Powołania otrzymało 18 zawodników. Legnica – Paweł Paterek i Wojciech Styrcz. Dodajmy, że na listę rezerwową trafił kolejny gracz naszego klubu – Michał Czarnecki.

Młodzieżowa reprezentacja Polski (U-20) przygotowuje się do styczniowych Młodzieżowych Mistrzostw Europy, które zostaną rozegrane w Bośni i Hercegowinie. Trenerem kadry jest legniczanin Paweł Wita, który jeszcze do czerwca br. z powodzeniem pracował w Siódemce.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.