Logo Legnica24h.pl
Reklama
hurtownia zabawek oraz artykułów szkolnych i biurowych
Collegium Witelona

Szachiści z II LO wywalczyli drużynowe mistrzostwo kraju

Reprezentacja II Liceum Ogólnokształcącego w Legnicy osiągnęła jeden z największych sukcesów w historii szkoły, zdobywając drużynowe mistrzostwo Polski szkół ponadpodstawowych w Szklarskiej Porębie.

© Materia??y prasowe / UM Legnica

Legniczanie wystąpili w składzie: Maria Elena Lascar (klasa 3D), Wiktor Lewandowski (3A), Mateusz Koźlak (2N), Michał Fiedorek (2H).

Indywidualnie Maria Elena Lascar zdobyła I miejsce wśród dziewcząt na czwartej szachownicy, a Michał Fiedorek III miejsce na drugiej szachownicy.

Opiekunami drużyny podczas turnieju byli Natalia Mirowska-Wypart oraz Dariusz Skrzypczak.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Popularne tagi
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.