Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Sygnalizacja na skrzyżowaniu Jaworzyńskiej, Muzealnej i Skarbka już działa

W czwartek po godz. 16. uruchomiona została po naprawie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Jaworzyńskiej, Muzealnej i Skarbka.

© Materiały prasowe / UM Legnica

- Awarię spowodował uszkodzony akumulator sterownika sygnalizacji – informuje Andrzej Szymkowiak, dyrektor Zarządu Dróg Miejskich. – Serwisanci z czeskiej firmy Cross, którzy instalowali ten system w ramach ITS, wymienili podczas naprawy m.in. akumulator, zasilacze, procesor i zainstalowali nowe oprogramowanie. Koszt usunięcia awarii nie powinien przekraczać ok. 10 tys. zł. Obecnie ustalamy, czy naprawa tych uszkodzeń jest objęta gwarancją – dodaje dyrektor.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.