Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Świetny występ legnickich pływaków na zawodach w Niemczech

Młodzi pływacy legnickiego Klubu Sportowego WANKAN zdobyli 15 medali, w tym sześć złotych, podczas zawodów Internationalen Wintermeisterschaften, które odbyły się w Chemnitz (Niemcy) na basenie 50 m.

© Materiały prasowe / UM Legnica

W imprezie rywalizowało 170 zawodniczek i zawodników z 23 klubów.

Legnicka siedmioosobowa ekipa pokazała się z bardzo dobrej strony. Jej liderami byli Oliwia Wiesiołek i Bartłomiej Kucharski, którzy zdobyli po pięć medali. Najmłodsza w ekipie Hanna Wiśniewska wywalczyła trzy medale.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.