Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Świąteczna ciężarówka Coca-Cola zaparkowała w Legnicy

W środę, 13 grudnia na legnickim Rynku zaparkowała czerwona, świecąca ciężarówka Coca-Cola.

Fot. Anna Cybulska © Anna Cybulska

Baśniowy pokój ze Świętym Mikołajem, fabryka upominków i ozdób świątecznych, fotobudka, czy spersonalizowana puszka Coca-Cola - to tylko część atrakcji jakie czekały na legniczan w centrum miasta. Natomiast fani nowych technoligii mogli przeżyć wirtualną przejażdzkę saniami Świętego Mikołaja. Jednak główną atrakcją była wielka, świąteczna ciężarówka Coca-Cola, przy której nie brakowało chętnych do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. 

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

k
k24 grudnia 2018 o 17:31
k
Lubię to! 0

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.