Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Sukcesy młodych legnickich szachistów na Dolnym Śląsku i w Niemczech

Szachiści Miedzi Legnica wywalczyli złoty medal drużynowych mistrzostw Dolnego Śląska juniorów w szachach szybkich. Gabriel Karaszewski z kolei został międzynarodowym mistrzem Niemiec do lat 8.

© Materiały prasowe / UM Legnica

W zawodach rozegranych w Przemkowie wystartowało 39 drużyn ze wszystkich znaczących klubów z Dolnego Śląska, które zmagały sie na dystansie 7 rund. Legniczanie wygrali 6 meczów, 1 zremisowali i zasłużenie zajęli pierwsze miejsce. Nasz zespól wystąpił w składzie: Elena Lascar, Wiktor Lewandowski, Piotr Kejna oraz Antoni Komendecki.

Młody szachista legnickiej Miedzi Gabriel Karaszewski na rozegranych w Sebnitz zawodach MMN wywalczył srebrny medal. W tym turnieju wystartowało 56 zawodników, którzy zmagali się na dystansie 9 rund. Legniczanin wygrał 6 partii, 2 zremisował i poniósł 1 porażkę. Jest to kolejny sukces Gabrysia, który jest aktualnym brązowym medalistą mistrzostw kraju juniorów do lat 8.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.