Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Sukces mistrzów z Legnicy

Drużyna juniorów młodszych MSPR Siódemka Miedź Legnica w czerwcu zdobyła tytuł Wicemistrza Polski podczas turnieju w Świdnicy, gdzie gospodarzom – mistrzowi kraju - uległa dopiero w rzutach karnych.

Fot. UM Legnica © Um Legnica

Za ten piękny, promujący legnicki sport, sukces młodym mistrzom podziękowała podczas spotkania w Ratuszu (7 września) zastępca prezydenta Legnicy Dorota Purgal, wręczając szczypiornistom ufundowany przez prezydenta miasta puchar. Były też upominki w postaci sport testerów, które pomagają indywidualnie dobrać obciążenia treningowe.

Drużynę stanowią uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, II LO i Zespołu Szkół Samochodowych. Wielu z nich z powodzeniem łączy naukę ze sportem. Wśród zawodników są laureaci tegorocznych specjalnych stypendiów prezydenta Legnicy za wybitne osiągnięcia sportowe. 

Młodych mistrzów trenuje były zawodnik MSPR Siódemka Legnica Tomasz Góreczny. Czterech zawodników tej drużyny jest powołanych do kadry Polski Juniorów Młodszych, a trzech - do kadry Dolnego Śląska.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ogólnopolskie pogotowie dla ofiar przemocy w rodzinie Niebieska Linia
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.