Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Sukces legnickiej policjantki w zawodach taekwon-do

Legnicka policjantka – Wioletta Hanisch wróciła z dwoma medalami z zawodów Open Taekwon-do ITF Barcelona – Fujimae Cup, które zorganizowano w Centre Municipal Desports. W zawodach wzięło udział 375 zawodników reprezentujących ponad 6 krajów.

Legnicka policjantka dwa razy stanęła na podium w zawodach Open Taekwon-do ITF Barcelona-Fujimae Cup Fot. KMP Legnica © KMP Legnica

St. post. Wioletta Hanisch funkcjonariuszka Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy wywalczyła srebrny medal w walkach seniorek, stopni mistrzowskich w kategorii wagowej open powyżej 62 kg. W półfinale Wioletta zmierzyła się z reprezentantką Izraela, z którą jednogłośnie wygrała. Jednak w finale uległa koleżance z kadry narodowej, która w rezultacie zwyciężyła.

W układach formalnych stopni mistrzowskich III Dan policjantka zdobyła brązowy medal. Legnicka funkcjonariuszka jako jedyna zawodniczka ze stopniem III Dan, startowała w kategorii mężczyzn III Dan, gdzie w walce o wejście do finału przegrała z reprezentantem Hiszpanii.

Przypomnijmy, st. post. Wioletta Hanisch jest obecną wicemistrzynią świata w indywidualnych walkach oraz testach siły kobiet w kategorii powyżej 75 kg.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.