Logo Legnica24h.pl
Reklama
Allatonce jaworska hurtownia wielobranżowa
Collegium Witelona

Sukces legnickich szachistów na mistrzostwach kraju. Jesteśmy w czołówce

Na bardzo dobrym 5. miejscu zakończyła Ekstraligowe boje szachowe drużyna KSz Miedź Legnica.

© Materia??y prasowe / UM Legnica

W zawodach rozegranych w Krakowie wystąpiło 10 najlepszych drużyn w kraju. Legnicka ekipa wygrała 4 mecze, zremisowała dwa pojedynki i poniosła 3 porażki.

Najlepiej w drużynie spisał się arcymistrz Piotr Bobras, który w 9 pojedynkach zebrał aż 6,5 pkt. Bardzo dobrze spisała sie również Oliwia Kiołbasa, zdobywając z utytułowanymi przeciwniczkami 5.5 pkt.

Ponadto barw Miedzi bronili: arcymistrz Bartłomiej Heberla (4 pkt. z 9 partii), arcymistrz Robert Kempiński (3,5 pkt. z 9), arcymistrz Michał Olszewski (3 pkt. z 9), arcymistrz Pavel Simacek (0,5 pkt. z 3) oraz mistrzowie międzynarodowi Tadeas Kriebel (2,5 pkt. z 3) i Piotr Murdzia (1,5 pkt. z 3).

Drużyna Miedzi po raz kolejny potwierdziła swoja przynależność do czołówki krajowej, a udział w tych najważniejszych w Polsce rozgrywkach był możliwy dzięki wsparciu KGHM Polska Miedź oraz Urzędu Miasta Legnicy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.