Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Sukces legnickich szachistów

Zwycięstwem młodych zawodników Klubu Szachowego Miedź Legnica zakończyły się III Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach szybkich.

Na zdjęciu Anna Karykowska Fot. UM Legnica /materiał prasowy © UM Legnica / materiał prasowy

W zawodach, rozegranych 28 października w DK Atrium, wystartowało 16 drużyn z całego Dolnego Śląska, które zmagały się na dystansie siedmiu rund. 

Zawodnicy Miedzi wygrali sześć pojedynków i ponieśli jedną porażkę. Złote medale wywalczyli: Kacper Grela (6 pkt.), Jerzy Eigner 4 (pkt.), Piotr Kejna (5,5) oraz Anna Karykowska (5,5). 

Sukces legniczan jest tym cenniejszy, że wywalczony już po raz trzeci, a pokonani to renomowane drużyny z Wrocławia: MDK Fabryczna Polonia Wrocław i MUKS MDK Śródmieście Wrocław.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.