Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Studenci przejęli władzę w mieście

Rozpoczęły się Juwenalia, czyli coroczne święto studentów, organizowane przez samorząd Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Dziś (18 maja) żacy przebrani za „dzieci kwiaty” przybyli do ratusza, aby otrzymać klucze do miasta.

Fot. UM Legnica © UM Legnica

- Cieszę się, że młodzi ludzie kultywują juwenaliową tradycję. Bawcie się dobrze, ale jak zawsze, bezpiecznie. I jak co roku obiecajcie mi, że Kaczawa pozostanie w swoim korycie – mówił prezydent Tadeusz Krzakowski, który pod rzeźbą Filipka na ul. Najświętszej Marii Panny przekazał młodzieży klucze do miasta.

Dziś studentów czeka zabawa w Sky Light Legnica - plaża na dachu Galerii Gwarnej. Początek o 21:00. Zagra dj MattDillar i dj Ruzz.

Natomiast jutro (19 maja) od godziny 16:00 finał Juwenaliów 2017 na dziedzińcu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy! Wystąpią: DJTomek, EXELENT, MARKUS P oraz gwiazda wieczoru: Kamil Bednarek!

Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy zaprasza do zakupów koszulek juwenaliowych oraz biletów wstępu na koncerty, które odbędą się 19 maja 2017 na dziedzińcu Uczelni.

Bilety dostępne są przez Internet – Ticketpro oraz w punktach sprzedaży stacjonarnej: Galeria Satyrykon w Legnicy, Empik w Galerii Piastów, Media Markt.

Ceny biletów (przedsprzedaż / w dniu imprezy): 15zł / 20zł – normalny; 10zł / 15zł - ulgowy (dla studentów z ważną legitymacją).

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama

Warning: array_count_values() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 12

Warning: arsort() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 13

Warning: array_keys() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 14

Warning: array_values() expects parameter 1 to be array, null given in /home/tbla2/domains/legnica24h.pl/public_html/inc/sidebars.php(6) : eval()'d code on line 15
Popularne tagi
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.