Logo Legnica24h.pl
Reklama
allatonce.pl - sklep internetowy

Strefa de... powraca na żywo

Przed nami 147. odsłona cyklu Strefa de..., która odbędzie się 13 marca o godz. 20.00 w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej (wejście od ul. o. Zbigniewa i Michała). Koncert będzie również transmitowany na kanale YouTube LCK.

© Materia??y prasowe / LCK

Koncert będzie transmitowany na kanale YouTube LCK pod następującym adresem: https://www.youtube.com/legnickiecentrumkultury

Bilety w cenie 20 zł dostępne są w następujących punktach sprzedaży:

 • Galeria Satyrykon (Legnica, Rynek 36)
 • Sklep muzyczny Piano-Forte (Legnica, ul. Pocztowa 5A)
 • Sklep muzyczny Rock & More (Legnica, ul. Górnicza 6)

Uwaga, koncert odbywa się w obowiązującym reżimie sanitarnym, co oznacza ograniczenie publiczności do 50% z obowiązkiem zachowania odłegłości min. 1,5 m., nakaz zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki oraz zakaz konsumpcji.

Wystąpią:

 • CABARET GREY
  post-punk / cold wave - Legnica / Wrocław                                                                                                                                                                                 
  https://cabaretgreyofficial.bandcamp.com/
 • KARA.TE
  muzyka alternatywna - Legnica
  www.facebook.com/tojakarate

CABARET GREY powstał w 2010 roku, tworzą go muzycy związani z legnicką i wrocławską sceną post-punk/cold wave. Wierni ciemnej stronie muzyki lat '80, tworzą zimne i surowe piosenki, nasycone post-punkową energią, niekiedy romantyczną nostalgią. Zespół ma na koncie następujące wydawnictwa: EP "Stirring", single "Cranes", "Freezing Point" oraz LP "Live in Legnica", a także wydany na kasecie "Live in Berlin" oraz "Symptomatic Wave" czy wydany w trakcie pandemii singiel "Isolation". Oprócz występów na takich festiwalach jak "Castle Party" czy "Festiwal Solidarności", także w licznych klubach w Polsce, zespół odwiedził również na trasie Niemcy, Francję, Szwajcarię i Czechy.

KARA.TE to nowy projekt Karoliny Trałki, do tej pory występującej pod pseudonimem Karlla. Tę pochodzącą z naszego miasta songwriterkę na imprezach organizowanych przez Legnickie Centrum Kultury po raz ostatni mieliśmy okazję usłyszeć 23 lutego 2019 roku w ramach koncertowego cyklu "freestage". Tym razem jej oparta na akustycznych dźwiękach gitary i ukulele estetyka wzbogacona będzie o elektronikę - odświeżoną formę traktować należy jednocześnie jako zapowiedź całkowicie premierowego materiału. Nadal jednak możemy spodziewać się melancholijnych, północnych brzmień, z których znana jest ta wokalistka.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.