Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Strażacy walczą z płonącym składowiskiem śmieci

Od 1:00 w nocy strażacy wciąż walczą z pożarem składowiska odpadów, należącym do prywatnej firmy Eko Solar przy ul. Dobrzejowskiej w Legnicy.

© OSP Krotoszyce

Na tę chwilę trwa przerzucanie i dogaszanie palących się śmieci. Akcja gaśnicza może jeszcze potrwać do późnych godzin wieczornych.

W działaniach udział bierze około 20 zastępów straży pożarnej, w tym m.in. zastęp ratownictwa chemicznego z Wołowa, który na bieżąco monitoruje jakość powietrza.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.