Logo Legnica24h.pl
Reklama

Straż Miejska i Policja pomagają bezdomnym

Funkcjonariusze Straży Miejskiej wspólnie z funkcjonariuszami legnickiej Policji od 6 lutego kontrolują miejsca, gdzie przebywają osoby bezdomne.

Fot. Straż Miejska w Legnicy © Straż Miejska

Celem akcji jest dotarcie do największej ilości bezdomnych i ludzi będących w trudnej sytuacji życiowej. Wspólne patrole skupiają się na osobach, które przebywają w pustostanach, działkowych altanach, wnękach budynków czy pomieszczeniach zsypowych. Miejsca te nie gwarantują im bezpieczeństwa, nie tylko z powodu zagrożenia mrozem, ale też niewłaściwym obchodzeniem się z urządzeniami grzewczymi, mogącymi spowodować zaczadzenie czy spożywaniem alkoholu. Wspólna akcja potrwa 3 dni. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Czy Miedź Legnica wywalczy awans do Ekstraklasy?
Tak (87%)
Nie (13%)
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.