Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Sprawdź, jak dojechać na cmentarz w dniu Wszystkich Świętych

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji uruchomi 1 i 2 listopada dodatkowe linie autobusowe i zwiększy częstotliwość kursów, by ułatwić dojazd do Cmentarza Komunalnego przy ul. Wrocławskiej.

© Materiały prasowe / UM Legnica

W tych dniach, jak informuje miejski przewoźnik, w okolicach cmentarza autobusy wszystkich linii w godz. 9.00-18.00 będą kursować z częstotliwością co 6 minut.

Dodatkowe kursy:

  • linia „1 Bis” (8 kursów) trasa: Ceglana – Pątnowska/Rondo- Ceglana
  • linia „2 Bis” (9 kursów) trasa: Śląska - Poznańska - Śląska
  • linia „24” (16 kursów) trasa: Domejki – Iwaszkiewicza-Domejki

Dodatkowe linie:

  • linia „C1” (16 kursów) trasa: Grabskiego/ZUS - Złotoryjska – pl. Słowiański –Witelona – Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego – Moniuszki – Wrocławska – Sikorskiego - Rondo Niepodległości – Piłsudskiego – Iwaszkiewicza/pętla i odwrotnie,
  • linia „C2” (14 kursów) trasa: Nowodworska/LPWiK – Zamiejska – Rzeczypospolitej – Moniuszki – Wrocławska – Sikorskiego – Śląska – Sudecka/Karkonoska i odwrotnie.

Informacje o godzinach odjazdów znajdziemy na przystankach autobusowych oraz na stronie MPK.

Na cmentarz  w Jaszkowie dojedziemy linią „C” relacji Domejki MPK– Cmentarz Jaszków - Domejki MPK. Autobus kursować będzie zgodnie z rozkładem jazdy jak w niedziele i święta. Na wszystkich liniach obowiązują bilety MPK.

Autobusy komunikacji miejskiej (poza liniami i kursami dodatkowymi) w Dniu Wszystkich Świętych będą kursować, jak w niedziele i święta, a w Dniu Zadusznym - jak w soboty.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.