Logo Legnica24h.pl
Reklama
Eko Gwiazda
Logo Legnica24h.pl
© Materiały prasowe / UM Legnica

Udostępnij:

Spotkanie z rzecznikiem konsumentów

Edukacja|Dla mieszkańca

Miejski rzecznik konsumentów zaprasza w piątki 12 i 26 lipca do Galerii Piastów na dyżur.

Podczas dyżurów rzecznik konsumentów będzie udzielał bezpłatnych porad konsumenckich. Spotkania rozpoczną się o godz. 11. na pierwszym piętrze Galerii, obok restauracji Mrs Hanks.

Galeria Piastów jest jedną z wielu w naszym mieście placówek, które przyłączyły się do programu „Miejsce bezpieczne i przyjazne dla konsumenta”. Ten program, zainicjowany przez Tomasza Strojka, miejskiego rzecznika konsumentów, adresowany jest do legnickich przedsiębiorców. Rzecznik wielokrotnie apelował, by nie wynajmowali sal na prowadzenie sprzedaży bezpośredniej firmom, co do których istnieją wątpliwości, czy nie działają na pograniczu prawa.

Postanowiliśmy także pójść krok dalej i wyróżniać firmy oraz instytucje certyfikatami zaświadczającymi, że są one bezpieczne i przyjazne dla konsumenta, zaś właściciel lokalu kieruje się standardami etycznymi oraz poszanowaniem praw i interesów konsumentów – mówi Tomasz Strojek. – Udzielając porad konsumenckich w Galerii Piastów, będę oczywiście nawiązywał do tego wątku, ale też rozmawiał o innych problemach konsumenckich. Galeria jest świetnym miejscem na takie spotkania, bo tutaj przychodzi bardzo wielu klientów – podkreśla.

Galeria Piastów w Legnicy
Wyznacz trasę
 
od 12 lipca
do 26 lipca
 
Galeria Piastów w Legnicy

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.