Logo Legnica24h.pl
Reklama

Spotkanie z Krzesimirem Dębskim w Prochowicach

18 lutego 2018r. o godzinie 16:00 zapraszamy do Prochowickiego Ośrodka Kultury i Sportu na niecodzienne wydarzenie. W sali widowiskowej odbędzie się spotkanie z jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich kompozytorów Krzesimirem Dębskim.

Fot. UG Prochowice © UG Prochowice

Spotkanie związane będzie z promocją książki autorstwa Krzesimira Dębskiego pt. „Nic nie jest w porządku. Wołyń moja rodzinna historia”.  Wydarzenie dodatkowo uświetni koncert w wykonaniu Anny Jurksztowicz oraz Krzesimira Dębskiego. Wstęp wolny. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Czy Miedź Legnica wywalczy awans do Ekstraklasy?
Tak (87%)
Nie (13%)
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.