Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Logo Legnica24h.pl
© Materiały prasowe / UM Legnica

Udostępnij:

Spotkanie Kobiet z aktorem Piotrem Polkiem

Letia Business Center|Kultura|Dla mieszkańca

Piotr Polk będzie gościem 13. Spotkania Kobiet w Legnicy, które już 24 stycznia o godz. 17.30 w Letia Business Center.

Piotr Polk, mężczyzna z klasą o wielu talentach. Nie sposób go zaszufladkować. Pełen pasji aktor teatralny i telewizyjny. Na swoim koncie ma udział w kilkudziesięciu produkcjach filmowych. Piosenkarz o charakterystycznym głosie, odnajdujący się w swoich ulubionych klimatach jazzowo-swingowych. Pewny siebie i zdecydowany, a jednocześnie bardzo pracowity, ciepły i otwarty na ludzi. Dojrzały mężczyzna i dżentelmen w każdym calu. Znany i popularny dzięki rolom w serialach telewizyjnych „Samo życie”, „Oficer”, „Lekarze” i „Web Therapy”. Serca publiczności podbił, wcielając się w rolę komisarza sandomierskiej policji, Oresta Możejko w „Ojcu Mateuszu”.

Gościem pierwszego w tym roku spotkania kobiet będzie Piotr Polk, z którym porozmawiamy m.in. o jego karierze zawodowej, muzycznej pasji i własnoręcznie zrobionych meblach. Opowie nam, dlaczego warto spełniać marzenia oraz jak nie zwariować w kolorowym świecie popularnych ludzi. Nie zabraknie również opowieści o najważniejszych kobietach w jego życiu, byciu dżentelmenem oraz wskazówek, po czym poznać prawdziwego mężczyznę.

To już trzynaste spotkanie kobiet. Poprzednie zgromadziły setki legniczanek. Spotkanie odbędzie się 24 stycznia o godz. 17.30 w Letia Business Center. Wstęp wolny.

Letia Business Center
Wyznacz trasę
 
24 stycznia 17:30
 
Letia Business Center
 
wstęp wolny

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.