Logo Legnica24h.pl
Reklama

Spotkanie autorskie z Miną Gampel pt. Moje cztery życia

Legnicka Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Gumińskiego zaprasza na spotkanie autorskie z Miną Gampel pt. „Moje cztery życia”.

© Materiały prasowe / Dział Promocji LBP

21 czerwca 2024, piątek, godz. 17.00

Miejsce: LBP, ul. Piastowska 22

wstęp bezpłatny; org. LBP

Żydowska artystka Mina Gampel otwarcie i szczerze opisuje swoje przeżycia w autobiografii „Moje cztery życia. Białoruś, Polska, Izrael, Niemcy”. Pisze o swoich wzlotach i upadkach, o tym jak przetrwała okres Shoah. W tym samym czasie w Muzeum Miedzi prezentowana będzie wystawa obrazów Miny Gampel.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.