Logo Legnica24h.pl
Reklama
SofaMeble.pl - Eleganckie meble tapicerowane
Baseny ogrodowe, materace i akcesoria - sklep NajlepszeBaseny.pl

Spotkanie autorskie z Anną Kaczanowską

Legnicka Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Gumińskiego zaprasza na spotkanie autorskie z Anną Kaczanowską i promocję jej najnowszej książki „Jej sprawa”.

© Materiały prasowe / Dział Promocji LBP

27 lutego 2024 r., wtorek, godz. 17.00

Miejsce: LBP, ul. Piastowska 22

wstęp bezpłatny; org. LBP

Podczas spotkania będzie można zakupić książkę.

Gościem spotkania będzie Anna Kaczanowska – autorka kryminałów „Okaleczone” i „Jej sprawa”. Pasjonatka teatru i Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Mieszka we Wrocławiu, który jest jej rodzinnym miastem.

Gdy pytano mnie, kim zostanę, kiedy będę dorosła, dość szybko odpowiadałam, że pisarką. Zarzekałam się, że nie będę kontynuowała rodzinnej tradycji. Za żadne skarby nie zostanę lekarzem, a lekarzem stomatologiem to już szczególnie… Los bywa przewrotny, bo to, co zaczęło się zestawem „małego stomatologa”, skończyło się w 2021 roku dyplomem lekarza dentysty”.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.