Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Sosłan Dżanajew i Elton Monteiro debiutują w Legnicy

W meczu Miedzi II Legnica z Ruchem Radzionków legnickiej publiczności zaprezentowali się pozyskani niedawno przez legniczan Sosłan Dżanajew i Elton Monteiro. Obaj zagrali po 90 minut.

© Paweł Sasiela

- Jest przymierzany do pierwszego zespołu, oceniam jego występ bardzo pozytywnie. Na pewno ma bardzo dużą konkurencję w drużynie, ale tutaj zaprezentował się bardzo dobrze. Czuć było pewność w graniu, czuć było stabilizację gry w obronie dzięki temu, że bardzo dużo się komunikuje - oceniał występ rosyjskiego golkipera trener Radosław Bella.

Także z gry portugalskiego obrońcy, posiadającego też szwajcarski paszport, szkoleniowiec Miedzi II był zadowolony.

- Szczególnie w pierwszej połowie, gdy przerwał dwie kluczowe sytuacje przeciwnika. Widać, że są to zawodnicy na bardzo dobrym poziomie - podkreśla trener Bella.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.