Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Setki dzieci żegnały wakacje na 10. Familiadzie

W sobotę, w ostatni dzień sierpnia, na dziedzińcu Zamku Piastowskiego, setki dzieci wraz z opiekunami bawiło się na jubileuszowej, 10. Familiadzie, zorganizowanej przez Galerię Sztuki w Legnicy.

© Materiały prasowe / UM Legnica

Na najmłodszych legniczan czekało wiele kreatywnych i plastycznych warsztatów, podczas których uczestnicy poznawali tajniki rozmaitych sztuk i rzemiosł oraz tworzyli własne eko-dzieła. Można było zrobić własną biżuterię, eko torbę z własnym nadrukiem, karmnik dla ptaków, namalować obraz, zrobić własną lalkę motankę czy też zapoznać się z malowaniem na tkaninach naturalnymi barwnikami.

Nie zabrakło też strefy relaksu i zdrowego poczęstunku. Goście Familiady mogli także podziwiać prace, które tworzyli mali uczestnicy projektu „Wakacyjne Twórcze Niedziele” w każdą niedzielę lipca i sierpnia, uczestnicząc w artystycznych warsztatach w Galerii Sztuki pod kierunkiem lokalnych artystów i pedagogów.

Obchodzący w tym roku swoje 10-lecie festyn, od początku realizowany jest dzięki wsparciu Urzędu Miasta i funduszu ogólnopolskiej kampanii „Postaw na rodzinę.”

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.