Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Sercem za Jurkiem Owsiakiem

MALI Bohaterowie zapraszają na akcję „Sercem za Jurkiem Owsiakiem”, która odbędzie się dzisiaj o godzinie 18.00 na legnickim rynku, obok kawiarni Markova.

© Materiały prasowe / WOŚP / Bartek Muracki

W czasie spotkania MALI Bohaterowie wraz ze zgromadzonymi legniczanami utworzą żywe serce, aby okazać gest solidarności z Jurkiem Owsiakiem. Uczestnicy będą mogli także napisać swoje listy, które zostaną dołączone do reszty listów napisanych przez dzieci.

Zdjęcie z tego wydarzenia wraz z listami zostaną wysłane do Dyrygenta Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Całe wydarzenie będzie odbywało się w ciszy, aby w ten sposób oddać hołd zmarłemu prezydentowi Gdańska Pawłowi Adamowiczowi.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.