Logo Legnica24h.pl
Reklama
Allatonce jaworska hurtownia wielobranżowa
Collegium Witelona

Sebastian Sądej na podium!

Zawodnik KU AZS PWSZ im. Witelona w Legnicy, Sebastian Sądej wywalczył brązowy medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w Trójboju Siłowym w kategorii 83 kg.

© Materia??y prasowe / PWSZ Legnica

To już czwarty medal Sebastiana Sądeja (wcześniej dwukrotnie zdobywał złoto – 2018 i 2019 i raz brąz – 2017 w kat. 74 kg) w swoim czwartym starcie w AMP.

Student Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy uzyskał łączny wynik 607.5 kg: (przysiad - 217,5 kg, wyciskanie leżąc - 157,5 kg, martwy ciąg - 232,5 kg).

Akademickie Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym odbywały się w Katowicach w terminie 28-30 sierpnia 2020 r., a ich organizatorem był Klub Uczelniany AZS Uniwersytet Śląski w Katowicach.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.