Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Ruszają wirtualne Dni Otwartych Drzwi 2021 w PWSZ im. Witelona w Legnicy

Zapraszamy na wirtualne Dni Otwartych Drzwi w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy.

© Materiały prasowe / PWSZ w Legnicy

Odwiedzić uczelnię można poprzez stronę internetową – www.dod.pwsz.legnica.edu.pl lub oficjalną stronę uczelni.

Przyszli studenci mogą wirtualnie pospacerować po kampusie - zajrzeć do sal wykładowych, ćwiczeniowych, pracowni i laboratoriów oraz zobaczyć jak wykorzystywana jest uczelniana baza. Można także zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok akademicki 2021/2022, zasadami rekrutacji na studia, kierunkami kształcenia.

"Wybór naszej Uczelni, pozwoli przyszłym studentom zrealizować zaplanowane aspiracje edukacyjne" - wskazuje Mirosław Szczypiorski, rzecznik prasowy
PWSZ im. Witelona w Legnicy.

Atrakcyjne kierunki studiów I stopnia – licencjackich i inżynierskich, studiów II stopnia – magisterskich, jednolitych studiów magisterskich, kursów i szkoleń, nowoczesne zaplecze dydaktyczne a także współpraca z lokalnymi przedsiębiorstwami, w których studenci mogą odbywać praktyki zawodowe, gwarantują studia nie tylko efektywne ale i prowadzone w akademickiej formie.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.