Logo Legnica24h.pl
Reklama

Rozpoczęcie prac nad strategią rozwoju Geoparku Krainy Wygasłych Wulkanów

Geopark Kraina Wygasłych Wulkanów serdecznie zaprasza na spotkanie, które odbędzie się 17 maja w Sudeckiej Zagrodzie Edukacyjnej w Dobkowie o godzinie 15:00.

  • Jeżeli idea Światowych Geoparków UNESCO jest Ci bliska (zrównoważone wykorzystanie dziedzictwa naszego obszaru)
  • Jeżeli jesteś rękodzielnikiem, producentem lokalnej żywności, edukatorem, prowadzisz jakiekolwiek warsztaty, wycieczki
  • Jeżeli działasz oddolnie w grupach formalnych (organizacje pozarządowe) i nieformalnych (kołach gospodyń wiejskich i inne)
  • Jeżeli chcesz, by Twoje działania w Światowym Geoparku UNESCO Kraina Wygasłych Wulkanów były widoczne na całym świecie

… to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Na spotkaniu dowiedzą się Państwo, jakie zadania stoją przed Światowym Geoparkiem UNESCO, w jaki sposób realizować cele AGENDY 2030, powstanie wspólna strategia działań w Geoparku.

Należy potwierdzić obecność w mailu na adres joanna@kaczawskie.pl.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.