Logo Legnica24h.pl
Reklama

Rozpoczął się nabór na Legnicką Akademię Filmową - Warsztaty Filmu Animowanego

Drodzy miłośnicy animacji! Legnickie Centrum Kultury z ogłosiło nabór na 31. Legnicką Akademię Filmową - Warsztaty Filmu Animowanego, które odbędą się w dniach 7-17 sierpnia.

© Materiały prasowe / LCK

"Jeżeli czujesz nieodpartą chęć zanurzenia się w magicznym świecie animacji i stworzenia swojego własnego niepowtarzalnego dzieła filmowego pod okiem doświadczonych ekspertów, te warsztaty są właśnie dla Ciebie! Zapraszamy dzieci od 11 roku życia, młodzież oraz dorosłych" - informuje Michał Przechera z Legnickiego Centrum Kultury.
 
Ilość miejsc jest ograniczona, ale o zakwalifikowaniu nie decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia można wysyłać do 19 czerwca.
 
Link do formularza zgłoszeniowego: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe5ThOprDuZASeF6SelMu6mCxsE_UCIdK50LudUYYIVab0bGw/viewform
 
Link do regulaminu: https://laf-wfa.pl/uploads/laf/media/logo/regulamin%20LAF%202024.pdf
 
Po więcej info odsyłamy na stronę www.laf-wfa.pl

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.