Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy
Logo Legnica24h.pl
© Materiały prasowe / UM Legnica

Udostępnij:

Rowerowa Legnica

Sport i rekreacja|OSiR|W plenerze|Dla mieszkańca

Wsiądź na rower i ruszaj w miasto.

31 marca Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy zaprasza na rajd rowerowy przez nasze miasto, organizowany w ramach otwarcia sezonu Legnickiego Roweru Miejskiego (1 kwietnia).

Zbiórka uczestników przejazdu: Skate park w parku miejskim przy al. Orła Białego o godzinie 10.45. O godzinie 11.00 wyruszamy na trasę ulicami: al. Orła Białego – Wrocławską – Żołnierzy II Armii Wojska Polskiego – al. Rzeczypospolitej – Zamiejską – Nowodworską – Jaworzyńską – al. 100-lecia Odzyskania Niepodległości – wjazd do parku. Koniec rajdu zaplanowany jest przy Skate parku w parku miejskim, gdzie na uczestników czekać będzie poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy rodziny oraz rowerzystów indywidualnych (dzieci do lat 11 tylko pod opieką dorosłych). Zgłoszenia do udziału przyjmowane będą w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Legnicy do 29 marca (także drogą e-mialową; ci@osir.legnica.eu) oraz w dniu i miejscu imprezy od godziny 10.00. Wzór zgłoszenia udziału wraz z regulaminem imprezy są do pobrania na stronie: www.osir.legnica.eu lub w siedzibie OSiR przy ul. Najświętszej Marii Panny 7.

Organizator zapewnia możliwość bezpłatnego wypożyczenia roweru miejskiego, w tym dziecięcego, tandemu i cargo (liczba rowerów jest ograniczona) na czas przejazdu. Chęć wypożyczenia roweru miejskiego należy zgłosić najpóźniej do 24 marca na adres e-mail: rower@legnica.eu, podając imię i nazwisko. Obowiązuje limit 100 uczestników, a udział w imprezie jest bezpłatny.

Skate park w parku miejskim
Wyznacz trasę
 
31 marca 10:45
 
Skate park w parku miejskim
 
wstęp wolny

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.