Logo Legnica24h.pl
Reklama
Allatonce jaworska hurtownia wielobranżowa
Collegium Witelona

Rockowy piątek na festiwalu „No War! – Make music!” - sprawdź program imprezy

Już w tym tygodniu rusza Festiwal „No War! – Make music!”, który odbędzie się w dniach 8-10 września. Prezentujemy szczegółowy program piątkowego koncertu w klubie Spiżarnia.

Zespół Diler © Materia??y prasowe / LCK

Zagra m.in. wieloletni wokalista Dżemu Jacek Dewódzki, Polish Fiction i Maria Nefeli. Start godz. 19.00. Dochód z imprezy będzie przeznaczony na pomoc humanitarną dla Ukrainy.

Na piątkowej odsłonie Festiwal "No War! – Make music!" usłyszymy aż siedmiu wykonawców, którzy zaspokoją gusta muzyczne fanów rocka, punka i bluesa, a także zapewnią zjawiskowe atrakcje wizualne. Zagra rockowy coverband Alice in Wonderland, znany legniczanom skład rockowo-bluesowy Diler, punkowa formacja z Chojnowa Polisch Fiction, Jacek Dewódzki (znany m.in. z grupy Dżem) i reaktywowana Maria Nefeli z Andrzejem „Kogutem” Sową na wokalu, która podczas koncertu zaprezentuje swój nowy teledysk „Tu mówi Stacja Warszawa”.

Na koncercie zobaczymy także pokaz akrobatyczny i fire show (taniec z ogniem) grupy aktorskiej "Wernisaż" z Jawora, która występuje w klipie „Tu mówi Stacja Warszawa”.

Czeka nas także kilkuminutowy występ młodej, utalentowanej ukraińskiej artystki Niki Valkovaa, która wykorzystując teatralne umiejętności zaprezentuje swoje wierze związane z tematyką wojny w Ukrainie.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.