Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Resort Zdrowia: 10 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w powiecie legnickim i Legnicy

Badania potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 10 osób w powiecie legnickim i Legnicy – poinformowało w poniedziałek Ministerstwo Zdrowia. Łącznie od początku epidemii wykryto 5 148 zakażeń.

© Materiały prasowe / PAP

Badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie koronawirusem u kolejnych 2 osób z powiatu legnickiego i 8 osób z Legnicy – podało w poniedziałek Ministerstwo Zdrowia. W niedzielę informowano o 8 nowych przypadkach w powiecie legnickim i 24 w Legnicy, w sobotę było to odpowiednio 7 i 11 kolejnych chorych, a w piątek 10 i 30.

Kwarantanną objętych jest 116 osób z powiatu legnickiego oraz 288 osób z Legnicy.

Od początku epidemii potwierdzono zakażenie u 1953 osób z powiatu legnickiego i 3195 osób z Legnicy, łącznie to 5148 przypadków COVID-19.

Codzienne raporty zakażeń od poziomu danych ogólnopolskich do poziomu danych powiatowych dostępne są na stronie: http://gov.pl/raport-zakazen.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.