Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Rekrutacja do Leadec'a trwa

Zaspół Leadec nie zwalnia tempa i rozkręca się na dobre na terenie nowej fabryki silników i baterii koncernu Mercedes-Benz.

© Materiały prasowe / Leadec

Wydział w Jaworze w związku z wygranym nowym kontraktem poszukuje techników, specjalistów i inżynierów z zakresu mechatroniki, mechaniki, automatyki, elektromechaniki.

Jeżeli nowe technologie są Twoja pasją Dołącz do Nas!

Jeżeli zależy Ci na własnym rozwoju Aplikuj!

Jeżeli ważna jest dla Ciebie atmosfera pracy Zapraszamy do Nas!

Chcesz mieć wpływ na swoje wynagrodzenie? Znasz odpowiedź!!! Wyślij swoje zgłoszenie na jawor@leadec-services.com.pl napisz dlaczego chcesz u nas pracować i jaki kierunek rozwoju jest dla ciebie najciekawszy.

Szczegóły ofert pracy s dostępne na stronie https://www.leadec-services.com.pl/career/

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.