Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Ratownicy medyczni dziękują za pomoc

Pracownicy Pogotowia Ratunkowego w Legnicy składają za naszym pośrednictwem podziękowania wszystkim, którzy wsparli ich w walce z koronawirusem, poprzez pomoc w zakupie niezbędnych rzeczy do codziennej pracy.

© Materiały prasowe

W imieniu pracowników Pogotowia Ratunkowego w Legnicy pragniemy serdecznie podziękować wszystkim ludziom dobrej woli, którzy zechcieli wspomóc nas w obliczu walki z niewidzialnym wrogiem – dziękują pracownicy Pogotowia Ratunkowego w Legnicy.

"Nie sposób teraz wymienić wszystkich firm, instytucji i osób prywatnych, które zechciały nas wspomóc zarówno w zakupie masek wielorazowych, filtrów, kombinezonów, środków do dezynfekcji jak i innych niezbędnych nam rzeczy do codziennej pracy, których najzwyczajniej w świecie było zdecydowanie za mało" - czytamy w ich komunikacie.

"To dzięki Wam, w tym szczególnie trudnym czasie, codziennie na ulicę wyjeżdżają Zespoły Ratownictwa Medycznego w pełnej obsadzie. Gdyby nie zabezpieczenie, które od Was otrzymaliśmy, mogłoby się okazać, że wielu z nas musiałoby zostać poddanych kwarantannie. To między innymi dzięki Wam możemy bezpiecznie wykonywać swoje czynności i stać na straży zdrowia i życia każdego mieszkańca" - dodają.

Zaznaczają, że mają "ogromny dług wdzięcznośći u społeczeństwa, u Was, za każdy gest pomocy". "W tych trudnych dla nas wszystkich chwilach każdy akt pomocy jest dla nas na wagę złota. Dziękujemy za każde słowo wsparcia, za każdą usługę, za każdy posiłek, który dla nas przygotowaliście" - piszą dalej.

Pragniemy również zaznaczyć, że my będziemy dla Was zawsze, bez względu na porę dnia i nocy, zmęczenie, bez względu na rządzących i bez względu na to, kto jest dyrektorem, nasze zaangażowanie jest niezmienne. Pokazaliście całej Polsce, że jesteście wielcy. Dziękujemy! – z wdzięcznością Ratownicy i Pielęgniarki Pogotowia Ratunkowego w Legnicy.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.