Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Rafał Augustyniak przechodzi z Miedzi do Urała Jekaterynburg

Rafał Augustyniak nie będzie w nadchodzącym sezonie reprezentował barw Miedzi Legnica. Piłkarz przenosi się do rosyjskiego Urała Jekaterynburg na zasadzie transferu definitywnego.

© Paweł Sasiela

„August” trafił do Miedzi dwa lata temu. W pierwszym sezonie walnie przyczynił się do wywalczenia awansu do LOTTO Ekstraklasy. W zakończonych niedawno rozgrywkach również był ważną postacią zespołu. Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki Augustyniak 57 razy reprezentował barwy Miedzi Legnica i zdobył pięć bramek. Stał się też jednym z ulubieńców legnickich kibiców za swój charakter, walkę i serce pozostawione na boisku.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.