Logo Legnica24h.pl
Reklama

Radosław Bella: Prosiliśmy się o bramkę

Miedź II Legnica przegrała w sobotę na własnym boisku z czołową ekipą trzeciej ligi Gwarkiem Tarnowskie Góry. Szkoleniowiec zielono-niebiesko-czerwonych zauważał, że był to najsłabszy mecz Miedzi II w tym sezonie.

© Paweł Sasiela

Pierwsze piętnaście minut spotkania, jak zwykło się mawiać w takich przypadkach, było meczem dla koneserów. Później uwidoczniła się lekka przewaga ekipy z Górnego Śląska, która wraz z upływem czasu rosła. Konsekwencją tego był stracony gol. Jak się okazało, decydujący o końcowym wyniku. 

- Mam wrażenie, że prosiliśmy się o bramkę, bo graliśmy przez pierwsze dwadzieścia pięć minut bardzo źle. Wydaje mi się, że był to nasz najsłabszy mecz w tym sezonie. Niestety tak grając nie da się wygrać. Co prawda druga połowa była o wiele lepsza i mieliśmy swoje sytuacje, ale po raz pierwszy w tym sezonie nie strzeliliśmy bramki, co też jest trochę bolesne. Ale trudno, teraz przed nami dwa ważne mecze, a nie możemy zapominać, że Gwarek jest jedną z silniejszych drużyn w tej lidze - oceniał trener Radosław Bella.

W meczu z drużyną z Tarnowskich Gór legniczanie stworzyli sobie zbyt mało sytuacji, by myśleć o zdobyciu bramki z tak wymagającym rywalem. 

- Zdecydowanie za mało było pojedynków jeden na jeden, za mało dośrodkowań, za mało prostopadłych piłek. Będziemy nad tym pracować. Myśleliśmy, że w tym elemencie jesteśmy naprawdę dobrzy i choć dalej tak uważam, to w tym meczu niestety nie strzeliliśmy bramki - dodawał szkoleniowiec Miedzi II Legnica. 

Właściwie jedynie ostatnie dwadzieścia minut było w wykonaniu legniczan tym, co chcielibyśmy oglądać przez całe spotkanie.

- To prawda, te ostatnie dwadzieścia minut pokazało, że naprawdę potrafimy bardzo dobrze grać w piłkę. Niestety tylko dwadzieścia minut z taką drużyną jak Gwarek to nie wystarczy - kończył Radosław Bella. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.