Logo Legnica24h.pl
Reklama
Rekrutacja w PWSZ w Legnicy

Radni podejmą uchwałę w sprawie usunięcia Pomnika Przyjaźni Polsko - Radzieckiej

Na lutowej sesji Rada Miejska Legnicy podejmie uchwałę w sprawie usunięcia Pomnika Przyjaźni Polsko - Radzieckiej z Pl. Słowiańskiego.

© Anna Cybulska

- Zgodnie z ustawą o zakazie propagowania komunizmu lub innego ustroju totalitarnego, jesteśmy zobowiązani usunąć Pomnik Przyjaźni Polsko - Radzieckiej - mówiła Jadwiga Zienkwiecz, zastępca prezydenta Legnicy. 

- Pomnik na pewno zostanie w mieście - podkreślił prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski. I zaznaczył, że figura musi zostać umieszona w miejscu muzealnym. 

Reklama

Komentarze (1)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Michał
Michał22 lutego o 18:04
Wreszcie!
Lubię to! 1

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Specjalizujemy się w szeroko pojętych Technologiach Internetowych, budujemy m.in. nowoczesne, responsywne strony internetowe i aplikacje webowe. Posiadamy Certyfikaty od Google i IAB Europe oraz od Microsoft Virtual Academy.

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.