Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

PWSZ im. Witelona w Legnicy w akcji „Uśmiech pod choinkę”

Studenckie Koło Towarzystwa Przyjaciół Dzieci PWSZ im. Witelona w Legnicy włączyło się w kolejną Akcję Charytatywną Towarzystwa Przyjaciół Dzieci pn. „Uśmiech pod choinkę”.

© Kornelia Szymańska

W tym roku ze względu na pandemię, działacze TPD mają bardzo utrudnioną zbiórkę darów do paczek mikołajowych. Dzieci jednak czekają na prezenty jak co roku. W imieniu Studenckiego Koła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci PWSZ im. Witelona w Legnicy prosimy o pomoc w zbiórce.

Dary w formie słodyczy, przyborów szkolnych, zabawek można przekazać poprzez specjalny pojemnik, który znajduje się w budynku głównym (budynek A) Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Zbiórka na terenie Uczelni potrwa do 3 grudnia 2020.

Pomóc można również poprzez dokonanie wpłaty na konto TPD Oddział Okręgowy Legnica nr konta 73 1090 2066 0000 0001 1971 2196 lub w kasie siedziby przy ul. Al. Orła Białego 2.

Głównym celem działalności Studenckiego Koła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci PWSZ im. Witelona w Legnicy jest pomoc dzieciom poprzez organizację działań edukacyjnych, opiekuńczych, pomocowych oraz charytatywnych na rzecz dzieci. Działania oparte na wolontariacie przybierają formę udziału w różnego rodzaju akcjach charytatywnych, zbiórkach żywności i wyprawek, konkursach i zawodach sportowych czy paneli dyskusyjnych z udziałem osób zaangażowanych w działania na rzecz dzieci.

"Mamy nadzieję, że akcja spotka się z życzliwym przyjęciem i zainteresowaniem" - informuje Mirosław Szczypiorski, rzecznik prasowy PWSZ im. Witelona w Legnicy. "Za wszystkie dary, już dziś, w imieniu podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci serdecznie dziękujemy" - dodaje.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.