Logo Legnica24h.pl
Reklama
Eko Gwiazda

PWSZ im. Witelona nominowana do tytułu Lidera Edukacji – Najlepszej Uczelni w regionie

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy została nominowana w konkursie "Wzorowa Firma" Województwa Dolnośląskiego, w kategorii „Lider Edukacji - Najlepsza Uczelnia w Regionie”.

Fot. Paweł Sasiela © Paweł Sasiela

Konkurs „Wzorowa Firma Województwa Dolnośląskiego”, któremu patronuje Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak oraz Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski ma na celu wyłonienie i nagrodzenie 12-u najlepszych przedsiębiorstw w różnych dziedzinach gospodarki.

Jak czytamy w uzasadnieniu „Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Legnicy jest nominowana w kategorii Lider Edukacji - Najlepsza Uczelnia w Regionie. To w opinii kapituły wskazującej nominację – uczelnia o dużym potencjale, na stałe wpisana w edukacyjny krajobraz Ziemi Dolnośląskiej, ciesząca się ogromnym zaufaniem środowisk naukowych, studentów oraz absolwentów, którzy doceniają znakomitą kadrę naukową, wysoki poziom nauczania, realizowanie projekty badawcze oraz współpracę zagraniczną z innymi uczelniami. Nie bez znaczenia są także działania związane z dostosowaniem oferty kształcenia do zmieniających się  warunków na rynku pracy oraz inwestycje w multimedialne pracownie dydaktyczne co przekłada się na dotarcie do coraz większej liczby studentów. 

Obecność w gronie dwunastu „Wzorowych Firm” - bo tylko tyle z województwa dolnośląskiego zostanie nagrodzonych w pierwszej edycji Konkursu – to potwierdzenie dokładania wszelkich starań, aby słowo „jakość” była dominującym we wszystkich segmentach kojarzonych z Uczelnią. Służą temu między innymi stałe inwestycje w kadry i wprowadzanie sprawdzonych metod nauczania. Działające przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej Biuro Karier sprzyja m.in. rozwojowi kompetencji zawodowych oraz umiejętności poruszania się po rynku pracy. To tylko niektóre atuty świadczące na Państwa korzyść, które były wskaźnikami dla członków Kapituły przekazujących nominację do nagrody „Wzorowa Firma”.

Wyniki przedstawione zostaną jesienią, na specjalnie przygotowanej gali. Znak „Wzorowa Firma” przyznawany jest na 3 lata tj. do końca 2020 roku. 

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.