Logo Legnica24h.pl
Reklama
Koparka Jawor - roboty budowlane

Przyjechały do Bolkowa na „gościnne występy”

Bolkowscy policjanci zatrzymali dwie legniczanki, które w jednym z marketów próbowały ukraść koszyk wypełniony zakupami wartymi blisko 700 złotych - informuje oficer prasowy KPP w Jaworze asp.szt. Ewa Kluczyńska.

© Materiały prasowe / PAP

"Końcem lutego br. pracownik jednego z bolkowskich marketów powiadomił dyżurnego jaworskiej Policji o tym, że ochroniarz ujął dwie młode kobiety, które próbowały wyjść ze sklepu z wózkiem wypełnionym artykułami spożywczymi i chemicznymi" - wyjaśnia oficer prasowy KPP w Jaworze.

Na miejsce udali się funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Bolkowie.

"Jak się okazało 39-latka i jej 23-letnia koleżanka przyjechały z Legnicy na „gościnne występy” do Bolkowa. Jednak nie na Castle Party, a do marketu, żeby się obłowić" - wskazuje policjantka. "W wózku, który legniczanki chciały wywieźć ze sklepu, znajdowały się m.in.: kapsułki do prania, farby do włosów, czekolady oraz kawy" - wylicza.

Kobiety zostały zatrzymane, a towar o wartości 700 zł wrócił na sklepowe półki. Zatrzymane usłyszały już zarzuty.

"Za usiłowanie kradzieży grozi im nawet do 5 lat pozbawienia wolności" - zaznacza asp.szt. Ewa Kluczyńska.

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomościReklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.