Logo Legnica24h.pl
Reklama
PWSZ im. Witelona w Legnicy
SWWS
Koparka Jawor - roboty budowlane

Przemoc wobec dzieci a przemoc dzieci

Koło Naukowe „Ordo et Ius”, działające przy Zakładzie Prawa i Administracji na Wydziale Nauk Społecznych i Humanistycznych PWSZ w Legnicy zaprasza 13 maja br. na seminarium on-line na temat „Przemoc wobec dzieci a przemoc dzieci”.

© Materiały prasowe / PWSZ w Legnicy

Wydarzenie organizowane jest z inicjatywy dra Pawła Kobesa, nauczyciela akademickiego legnickiej Uczelni. Prelegentem i jednocześnie gościem spotkania będzie dr Sylwia Różycka-Jaroś z Uniwersytetu Warszawskiego.

Link do spotkania: https://meet.google.com/avp-wfxd-axd

Reklama

Komentarze (0)


Proszę zachować komentarze zgodne z regulaminem oraz zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Informujemy, że Administratorem poniższych danych osobowych jest DJAmedia Sp. z o.o., Piotrowice-Osiedle 16, 59-424 Męcinka. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przetwarzane wyłącznie w celu przesłania zamieszczenia komentarza na portalu. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania poprzez kontakt z Administratorem: kontakt@legnica24h.pl.

Zaloguj się, aby korzystać ze wszystkich funkcji komentarzy.

Dowiedz się więcej

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. legnica24h.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Więcej wiadomości

Reklama
Reklama
Ostatnie opinie
Reklama

 

legnica24h.pl

Portal informacyjny dla mieszkańców Legnicy i okolic. Znajdziesz tutaj najświeższe informacje, zdjęcia oraz filmy.